Calendari
Equip Data Parcials Resultat
Veure REAL CANOE NCREAL CANOE NC CNW MAJADAHONDACNW MAJADAHONDA Dis, 01/06/2019 12:00Polideportivo Prado Santo Domingo Alcorcón 16740214122103300 Dis, 01/06/2019 12:00Polideportivo Prado Santo Domingo Alcorcón
Veure C.N. CIUDAD DE ALCORCONC.N. CIUDAD DE ALCORCON COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS Dis, 01/06/2019 13:00Polideportivo Prado Santo Domingo Alcorcón 7510101131110200 Dis, 01/06/2019 13:00Polideportivo Prado Santo Domingo Alcorcón

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure ENRIQUE NUÑO AUTRICENRIQUE NUÑO AUTRIC REAL CANOE NC 6
Veure GORKA LOPEZ GUERREROGORKA LOPEZ GUERRERO C.N. CIUDAD DE ALCORCON 3
Veure THOMAS HOEPSTHOMAS HOEPS COLEGIO BRAINS 3
Veure ANDER GARCÍA HERNÁNDEZANDER GARCÍA HERNÁNDEZ CNW MAJADAHONDA 2
Veure PABLO FERNANDEZ HAGENPABLO FERNANDEZ HAGEN CNW MAJADAHONDA 1

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure ANGEL FERNANDEZ ANTONANGEL FERNANDEZ ANTON C.N. CIUDAD DE ALCORCON 7
Veure JORGE REPARAZ CUELLARJORGE REPARAZ CUELLAR REAL CANOE NC 5
Veure SANTIAGO BARBA IGLESIASSANTIAGO BARBA IGLESIAS REAL CANOE NC 5
Veure PABLO FERNANDEZ HAGENPABLO FERNANDEZ HAGEN CNW MAJADAHONDA 4
Veure SION CORONIL FERNANDEZSION CORONIL FERNANDEZ C.N. CIUDAD DE ALCORCON 4

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure JAVIER SANCHEZ-TORIL DEL PINOJAVIER SANCHEZ-TORIL DEL PINO COLEGIO BRAINS 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure JAVIER SANCHEZ-TORIL DEL PINOJAVIER SANCHEZ-TORIL DEL PINO COLEGIO BRAINS 2
Veure CARLOS M. DE LA TORRE MARTIN-MAESTROCARLOS M. DE LA TORRE MARTIN-MAESTRO CNW MAJADAHONDA 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure ENRIQUE NUÑO AUTRICENRIQUE NUÑO AUTRIC REAL CANOE NC 15
Veure LEONARDO MOREIRA MAGALHAESLEONARDO MOREIRA MAGALHAES C.N. CIUDAD DE ALCORCON 12
Veure SANTIAGO BARBA IGLESIASSANTIAGO BARBA IGLESIAS REAL CANOE NC 6
Veure JAVIER BERTET SALASJAVIER BERTET SALAS REAL CANOE NC 6
Veure GONZALO SERRANO RESCOGONZALO SERRANO RESCO REAL CANOE NC 6

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure RODRIGO ESTAVILLO BAUTISTARODRIGO ESTAVILLO BAUTISTA CNW MAJADAHONDA 3
Veure ANDER GARCÍA HERNÁNDEZANDER GARCÍA HERNÁNDEZ CNW MAJADAHONDA 2
Veure JAVIER FERNANDEZ CUESTAJAVIER FERNANDEZ CUESTA CNW MAJADAHONDA 2
Veure ALEJANDRO ROMERO SANZALEJANDRO ROMERO SANZ C.N. CIUDAD DE ALCORCON 2
Veure DANIEL CABEZAS CAPPADANIEL CABEZAS CAPPA COLEGIO BRAINS 2

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure GORKA LOPEZ GUERREROGORKA LOPEZ GUERRERO C.N. CIUDAD DE ALCORCON 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure ANDER GARCÍA HERNÁNDEZANDER GARCÍA HERNÁNDEZ CNW MAJADAHONDA 1
Veure PABLO FERNANDEZ HAGENPABLO FERNANDEZ HAGEN CNW MAJADAHONDA 1
Veure JAVIER FERNANDEZ CUESTAJAVIER FERNANDEZ CUESTA CNW MAJADAHONDA 1
Veure SION CORONIL FERNANDEZSION CORONIL FERNANDEZ C.N. CIUDAD DE ALCORCON 1
Veure GORKA LOPEZ GUERREROGORKA LOPEZ GUERRERO C.N. CIUDAD DE ALCORCON 1

Fitxers

Nom Mida Data
Veure NORMATIVA 321,25 KB 17/05/2019
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.