Calendari
Equip Data Parcials Resultat
Veure CN POZUELOCN POZUELO CNW MAJADAHONDACNW MAJADAHONDA Dis, 18/05/2019 20:45Pozuelo Piscina El Torreón 51503242513 Dis, 18/05/2019 20:45Pozuelo Piscina El Torreón

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure ALBERTO FERNANDEZ PEREZALBERTO FERNANDEZ PEREZ CN CIUDAD ALCORCÓN 3
Veure JOSE MARIA LLORENTE MARTIAÑEZJOSE MARIA LLORENTE MARTIAÑEZ AD RIVAS NATACIÓN 2
Veure MIGUEL MARTINEZ GOMEZMIGUEL MARTINEZ GOMEZ CN POZUELO 2
Veure ALBERTO PAVON GARCIAALBERTO PAVON GARCIA COLEGIO BRAINS A 1
Veure DANIEL PARRILLA MARTINEZDANIEL PARRILLA MARTINEZ REAL CANOE NC 1

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure MARCOS YUSTE GARCIAMARCOS YUSTE GARCIA CNW MAJADAHONDA 5
Veure ALVARO IZARD LOSADAALVARO IZARD LOSADA CN CIUDAD ALCORCÓN 4
Veure ABEL ROMERO CORBALANABEL ROMERO CORBALAN REAL CANOE NC 4
Veure ALONSO PEREZ JIMENEZALONSO PEREZ JIMENEZ AR CONCEPCIÓN CDAD LINEAL B 3
Veure DANIEL PARRILLA MARTINEZDANIEL PARRILLA MARTINEZ REAL CANOE NC 3

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure FRANCISCO JOSE BARRENA HERNANDEZFRANCISCO JOSE BARRENA HERNANDEZ AR CONCEPCIÓN CDAD LINEAL B 2
Veure JUAN CARLOS GARCIA RODRIGUEZJUAN CARLOS GARCIA RODRIGUEZ CN CIUDAD ALCORCÓN 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure SERGIO SARMIENTO MARTINSERGIO SARMIENTO MARTIN CNW MAJADAHONDA 16
Veure DANIEL PARRILLA MARTINEZDANIEL PARRILLA MARTINEZ REAL CANOE NC 9
Veure MIGUEL CAGIGAL MARTINEZMIGUEL CAGIGAL MARTINEZ AR CONCEPCIÓN CDAD LINEAL B 8
Veure ADRIAN FERRERAS PEREZADRIAN FERRERAS PEREZ CN CIUDAD ALCORCÓN 7
Veure ALEJANDRO BEJAR BUENOALEJANDRO BEJAR BUENO REAL CANOE NC 5

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure DANIEL PARRILLA MARTINEZDANIEL PARRILLA MARTINEZ REAL CANOE NC 2
Veure JORGE MONGRELL LASIERRAJORGE MONGRELL LASIERRA CN CUATRO CAMINOS B 2
Veure MANUEL GARCIA CAMARGOMANUEL GARCIA CAMARGO AR CONCEPCIÓN CDAD LINEAL B 1
Veure HUGO SAN CLEMENTE DIEGO DE SOMONTEHUGO SAN CLEMENTE DIEGO DE SOMONTE VAND´03-TETUÁN 1
Veure ALVARO FERNANDEZ JIMENEZALVARO FERNANDEZ JIMENEZ AD RIVAS NATACIÓN 1

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure RAUL VALENCIANO ARELLANORAUL VALENCIANO ARELLANO CN LA LATINA-IARA 1
Veure AQUILES MONTÁS CEPEDAAQUILES MONTÁS CEPEDA CN LA LATINA-IARA 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure ALEJANDRO DE SANTIAGO GARCIA-VALDECASASALEJANDRO DE SANTIAGO GARCIA-VALDECASAS CN POZUELO 1
Veure ALEJANDRO BEJAR BUENOALEJANDRO BEJAR BUENO REAL CANOE NC 1
Veure PABLO PINILLA MERINOPABLO PINILLA MERINO AR CONCEPCIÓN CDAD LINEAL B 1
Veure VICTOR CAMARENA HEREDIAVICTOR CAMARENA HEREDIA REAL CANOE NC 1
Veure SERGIO GARCIA HERRANZSERGIO GARCIA HERRANZ VAND´03-TETUÁN 1

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure LORENZO BALLESTEROS GARCIALORENZO BALLESTEROS GARCIA CNW MAJADAHONDA 7
Veure MARIO GARCIA RODRIGUEZMARIO GARCIA RODRIGUEZ REAL CANOE NC 7
Veure LUZ ADRIANA MONCADA GONZALEZLUZ ADRIANA MONCADA GONZALEZ VAND´03-TETUÁN 4
Veure JOSE LUIS RODRIGUEZ MARTINEZJOSE LUIS RODRIGUEZ MARTINEZ CN LA LATINA-IARA 3
Veure SAMUEL DE MORAIS TRAJTENGERTZSAMUEL DE MORAIS TRAJTENGERTZ AD RIVAS NATACIÓN 3

Altres

Nom Equip Valor
Veure DAVID SALAS MATIADAVID SALAS MATIA CN CUATRO CAMINOS B 2
Veure MIGUEL MARTINEZ GOMEZMIGUEL MARTINEZ GOMEZ CN POZUELO 1

Fitxers

Nom Mida Data
Veure PRIMERA DIVISIÓN MASCULINA.pdf 651,00 KB 22/04/2019
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.