Calendari de MULTIDEPORTE PREBENJAMIN XXXVII JJ.EE. - 2018/2019

JORNADA 1

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 9 – 10 CEIP SAGRADA FAMILIA
Veure CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ ACEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ A 10 – 0 CEIP GINER DE LOS RIOS B(NC)
Veure CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ BCEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ B 13 – 17 CEIP EUGENI D´ORS
Veure CEIP GINER DE LOS RIOS ACEIP GINER DE LOS RIOS A 22 – 10 CEIP LEON FELIPE

JORNADA 2

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP EUGENI D´ORSCEIP EUGENI D´ORS 5 – 8 CEIP LEON FELIPE
Veure CEIP SAGRADA FAMILIACEIP SAGRADA FAMILIA 10 – 0 CEIP GINER DE LOS RIOS A
Veure CEIP GINER DE LOS RIOS B(NC)CEIP GINER DE LOS RIOS B(NC) 0 – 16 CEIP RAMON LLULL
Veure CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ BCEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ B 9 – 13 CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ A

JORNADA 3

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP GINER DE LOS RIOS ACEIP GINER DE LOS RIOS A 12 – 2 CEIP GINER DE LOS RIOS B(NC)
Veure CEIP LEON FELIPECEIP LEON FELIPE 2 – 10 CEIP SAGRADA FAMILIA
Veure CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ ACEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ A 17 – 24 CEIP EUGENI D´ORS
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 10 – 3 CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ B

JORNADA 4

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ ACEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ A 11 – 10 CEIP RAMON LLULL
Veure CEIP GINER DE LOS RIOS B(NC)CEIP GINER DE LOS RIOS B(NC) 3 – 15 CEIP LEON FELIPE
Veure CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ BCEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ B 5 – 9 CEIP GINER DE LOS RIOS A
Veure CEIP EUGENI D´ORSCEIP EUGENI D´ORS 9 – 12 CEIP SAGRADA FAMILIA

JORNADA 5

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP SAGRADA FAMILIACEIP SAGRADA FAMILIA 10 – 0 CEIP GINER DE LOS RIOS B(NC)
Veure CEIP GINER DE LOS RIOS ACEIP GINER DE LOS RIOS A 14 – 13 CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ A
Veure CEIP LEON FELIPECEIP LEON FELIPE 6 – 2 CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ B
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 10 – 12 CEIP EUGENI D´ORS

JORNADA 6

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP EUGENI D´ORSCEIP EUGENI D´ORS 3 – 0 CEIP GINER DE LOS RIOS B(NC)
Veure CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ BCEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ B 3 – 18 CEIP SAGRADA FAMILIA
Veure CEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ ACEIP VICENTE BLASCO IBAÑEZ A 7 – 10 CEIP LEON FELIPE
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 5 – 8 CEIP GINER DE LOS RIOS A
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.