Calendari
Equip 1 Resultat Equip 2
Veure BM CULLEREDOBM CULLEREDO 11 – 30 Mecalia ATL. GUARDÉS A
Veure BM CHAPELABM CHAPELA 19 – 14 BM. CAMARIÑAS

MVP

Nom Equip Valor
Veure CAROLINA LEIRO BLANCOCAROLINA LEIRO BLANCO RASOEIRO Dispesfra 1
Veure VALERIA CHAVES NAVEIROVALERIA CHAVES NAVEIRO RASOEIRO Dispesfra 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure UXIA DAVILA RODRIGUEZUXIA DAVILA RODRIGUEZ RIBEIRO Rebusca 46 104
Veure SARA FUENTES RODRÍGUEZSARA FUENTES RODRÍGUEZ BM BRIGANTIUM 102
Veure ESTELA MISA BOUZONESTELA MISA BOUZON BM CHAPELA 94
Veure ROSALÍA ALONSO LEMAROSALÍA ALONSO LEMA BM. CAMARIÑAS 91
Veure ANTIA RODRIGUEZ VICENTEANTIA RODRIGUEZ VICENTE ASESORIA SERFIS BM. CAÑIZA 84

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure ESTELA MISA BOUZONESTELA MISA BOUZON BM CHAPELA 61
Veure ALEJANDRA MONTENEGRO PRADOALEJANDRA MONTENEGRO PRADO BM CHAPELA 53
Veure CARLA FERNANDEZ ALVAREZCARLA FERNANDEZ ALVAREZ Mecalia ATL. GUARDÉS A 45
Veure CARLA ABAD ALONSOCARLA ABAD ALONSO ASESORIA SERFIS BM. CAÑIZA 43
Veure LUCIA GROBA FERNANDEZLUCIA GROBA FERNANDEZ SAR LEDISSON 42

Goals conceded

Nom Equip Valor
Veure NAVIA OTERO SOAGENAVIA OTERO SOAGE BM. CANGAS Tecnosat 43
Veure LAURA CORDEIRO COSTALAURA CORDEIRO COSTA BM. CANGAS Tecnosat 29
Veure SABELA PEREZ LOMBASABELA PEREZ LOMBA Mecalia ATL. GUARDÉS A 18
Veure MARTA RODRÍGUEZ RUBIOMARTA RODRÍGUEZ RUBIO Balonmán Pabellón Ourense 1

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure LUCIA VILARIÑO RICOLUCIA VILARIÑO RICO BM CULLEREDO 4
Veure XABIER CANOSA FERREIRAXABIER CANOSA FERREIRA BM. CAMARIÑAS 4
Veure SERGIO MALLO DIAZSERGIO MALLO DIAZ AD CARBALLAL 3
Veure FABIO LIMA CORREAFABIO LIMA CORREA Mecalia ATL. GUARDÉS A 2
Veure MARIA JOSE ALONSO MARTINEZMARIA JOSE ALONSO MARTINEZ Mecalia ATL. GUARDÉS A 2

Joc net

Nom Equip Valor
Veure IZASKUN TRIGO LOMBAIZASKUN TRIGO LOMBA BM. PORRIÑO B 17

Exclusions

Nom Equip Valor
Veure CARLA SOLIÑO MARTINEZCARLA SOLIÑO MARTINEZ BUEU ATLÉTICO 1
Veure NURIA ARGIBAY CAIÑONURIA ARGIBAY CAIÑO BUEU ATLÉTICO 1
Veure ROCIO NOVAS SANTACLARAROCIO NOVAS SANTACLARA BUEU ATLÉTICO 1
Veure SARA LOMBA SEVESSARA LOMBA SEVES Mecalia ATL. GUARDÉS A 1
Veure IRIA BENACHES GILSANZIRIA BENACHES GILSANZ BM. PORRIÑO B 1

Desqualificació

Nom Equip Valor
Veure IZASKUN TRIGO LOMBAIZASKUN TRIGO LOMBA BM. PORRIÑO B 41

1ª Exclusió

Nom Equip Valor
Veure IZASKUN TRIGO LOMBAIZASKUN TRIGO LOMBA BM. PORRIÑO B 62
Veure CARLA PEREZ CIDCARLA PEREZ CID Balonmán Pabellón Ourense 59
Veure YANELY RUTH RODRIGUEZ PEREZYANELY RUTH RODRIGUEZ PEREZ Balonmán Pabellón Ourense 53
Veure AINHOA ESTEVEZ PUENTEAINHOA ESTEVEZ PUENTE AD CARBALLAL 46
Veure LAURA CABANAS CORRALLAURA CABANAS CORRAL BM. LUCUS 46

2a Exclusió

Nom Equip Valor
Veure ALICIA POSE VAZQUEZALICIA POSE VAZQUEZ BM RIBADOSAR IF 49
Veure MARTA VIDAL IGLESIASMARTA VIDAL IGLESIAS SAR LEDISSON 48
Veure ALEJANDRA MONTENEGRO PRADOALEJANDRA MONTENEGRO PRADO BM CHAPELA 42
Veure NURIA ARGIBAY CAIÑONURIA ARGIBAY CAIÑO BUEU ATLÉTICO 39
Veure IZASKUN TRIGO LOMBAIZASKUN TRIGO LOMBA BM. PORRIÑO B 21
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.