Calendari de FÚTBOL SALA BENJAMIN MASCULINO-XXXVII JJ.EE. - 2018/2019

JORNADA 1

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX BCFSF JOVENTUT D´ELX B 3 – 5 CEIP GINER DE LOS RIOS
Veure C NTRA SRA DEL CARMEN BC NTRA SRA DEL CARMEN B 3 – 3 CFSF JOVENTUT D´ELX A
Veure INTEGRASPORT MARIANO BENLLIUREINTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE 6 – 0 CEIP RAMON LLULL
Veure CEIP CLARA CAMPOAMORCEIP CLARA CAMPOAMOR 4 – 2 CEIP AUSIAS MARCH A

JORNADA 2

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP GINER DE LOS RIOSCEIP GINER DE LOS RIOS 1 – 10 CEIP AUSIAS MARCH A
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 2 – 2 CEIP CLARA CAMPOAMOR
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX BCFSF JOVENTUT D´ELX B 3 – 6 C NTRA SRA DEL CARMEN B
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX ACFSF JOVENTUT D´ELX A 1 – 7 INTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE

JORNADA 3

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP CLARA CAMPOAMORCEIP CLARA CAMPOAMOR 9 – 3 CFSF JOVENTUT D´ELX A
Veure INTEGRASPORT MARIANO BENLLIUREINTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE 4 – 3 CFSF JOVENTUT D´ELX B
Veure C NTRA SRA DEL CARMEN BC NTRA SRA DEL CARMEN B 3 – 1 CEIP GINER DE LOS RIOS
Veure CEIP AUSIAS MARCH ACEIP AUSIAS MARCH A 0 – 1 CEIP RAMON LLULL

JORNADA 4

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure C NTRA SRA DEL CARMEN BC NTRA SRA DEL CARMEN B 8 – 3 INTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX ACFSF JOVENTUT D´ELX A 3 – 2 CEIP AUSIAS MARCH A
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX BCFSF JOVENTUT D´ELX B 4 – 6 CEIP CLARA CAMPOAMOR
Veure CEIP GINER DE LOS RIOSCEIP GINER DE LOS RIOS 3 – 2 CEIP RAMON LLULL

JORNADA 5

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP AUSIAS MARCH ACEIP AUSIAS MARCH A 2 – 4 CFSF JOVENTUT D´ELX B
Veure CEIP CLARA CAMPOAMORCEIP CLARA CAMPOAMOR 2 – 5 C NTRA SRA DEL CARMEN B
Veure INTEGRASPORT MARIANO BENLLIUREINTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE 0 – 3 CEIP GINER DE LOS RIOS
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 1 – 4 CFSF JOVENTUT D´ELX A

JORNADA 6

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX BCFSF JOVENTUT D´ELX B 1 – 3 CEIP RAMON LLULL
Veure CEIP GINER DE LOS RIOSCEIP GINER DE LOS RIOS 2 – 1 CFSF JOVENTUT D´ELX A
Veure C NTRA SRA DEL CARMEN BC NTRA SRA DEL CARMEN B 5 – 2 CEIP AUSIAS MARCH A
Veure INTEGRASPORT MARIANO BENLLIUREINTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE 3 – 4 CEIP CLARA CAMPOAMOR

JORNADA 7

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP AUSIAS MARCH ACEIP AUSIAS MARCH A 2 – 5 INTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE
Veure CEIP CLARA CAMPOAMORCEIP CLARA CAMPOAMOR 2 – 6 CEIP GINER DE LOS RIOS
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 2 – 7 C NTRA SRA DEL CARMEN B
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX ACFSF JOVENTUT D´ELX A 3 – 3 CFSF JOVENTUT D´ELX B

JORNADA 8

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP AUSIAS MARCH ACEIP AUSIAS MARCH A 0 – 7 CEIP CLARA CAMPOAMOR
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX ACFSF JOVENTUT D´ELX A 1 – 2 C NTRA SRA DEL CARMEN B
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 3 – 8 INTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE
Veure CEIP GINER DE LOS RIOSCEIP GINER DE LOS RIOS 8 – 1 CFSF JOVENTUT D´ELX B

JORNADA 9

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP AUSIAS MARCH ACEIP AUSIAS MARCH A 2 – 5 CEIP GINER DE LOS RIOS
Veure CEIP CLARA CAMPOAMORCEIP CLARA CAMPOAMOR 5 – 3 CEIP RAMON LLULL
Veure INTEGRASPORT MARIANO BENLLIUREINTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE 1 – 3 CFSF JOVENTUT D´ELX A
Veure C NTRA SRA DEL CARMEN BC NTRA SRA DEL CARMEN B 1 – 2 CFSF JOVENTUT D´ELX B

JORNADA 10

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX BCFSF JOVENTUT D´ELX B 1 – 5 INTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 4 – 1 CEIP AUSIAS MARCH A
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX ACFSF JOVENTUT D´ELX A 0 – 7 CEIP CLARA CAMPOAMOR
Veure CEIP GINER DE LOS RIOSCEIP GINER DE LOS RIOS 2 – 2 C NTRA SRA DEL CARMEN B

JORNADA 11

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP CLARA CAMPOAMORCEIP CLARA CAMPOAMOR 3 – 5 CFSF JOVENTUT D´ELX B
Veure CEIP AUSIAS MARCH ACEIP AUSIAS MARCH A 0 – 0 CFSF JOVENTUT D´ELX A
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 2 – 5 CEIP GINER DE LOS RIOS
Veure INTEGRASPORT MARIANO BENLLIUREINTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE 6 – 8 C NTRA SRA DEL CARMEN B

JORNADA 12

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX ACFSF JOVENTUT D´ELX A 5 – 1 CEIP RAMON LLULL
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX BCFSF JOVENTUT D´ELX B 3 – 2 CEIP AUSIAS MARCH A
Veure CEIP GINER DE LOS RIOSCEIP GINER DE LOS RIOS 5 – 1 INTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE
Veure C NTRA SRA DEL CARMEN BC NTRA SRA DEL CARMEN B 6 – 9 CEIP CLARA CAMPOAMOR

JORNADA 13

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP CLARA CAMPOAMORCEIP CLARA CAMPOAMOR 0 – 3 INTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX ACFSF JOVENTUT D´ELX A 1 – 3 CEIP GINER DE LOS RIOS
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 3 – 7 CFSF JOVENTUT D´ELX B
Veure CEIP AUSIAS MARCH ACEIP AUSIAS MARCH A 3 – 5 C NTRA SRA DEL CARMEN B

JORNADA 14

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure INTEGRASPORT MARIANO BENLLIUREINTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE 3 – 4 CEIP AUSIAS MARCH A
Veure CEIP GINER DE LOS RIOSCEIP GINER DE LOS RIOS 4 – 4 CEIP CLARA CAMPOAMOR
Veure C NTRA SRA DEL CARMEN BC NTRA SRA DEL CARMEN B 6 – 3 CEIP RAMON LLULL
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX BCFSF JOVENTUT D´ELX B Ajornat CFSF JOVENTUT D´ELX A
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.