Calendari de FÚTBOL SALA BENJAMIN MASCULINO-XXXVII JJ.EE. - 2018/2019

JORNADA 1

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX BCFSF JOVENTUT D´ELX B 0 – 3 CEIP GINER DE LOS RIOS
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 0 – 10 CEIP LEON FELIPE
Veure INTEGRASPORT MARIANO BENLLIUREINTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE 3 – 5 CEIP JAIME BALMES/CEIP EUGENI D´ORS
Veure C NTRA SRA DEL CARMEN AC NTRA SRA DEL CARMEN A 11 – 1 CEIP AUSIAS MARCH B

JORNADA 2

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CEIP LEON FELIPECEIP LEON FELIPE 2 – 8 C NTRA SRA DEL CARMEN A
Veure CEIP GINER DE LOS RIOSCEIP GINER DE LOS RIOS 4 – 6 CEIP RAMON LLULL
Veure CEIP JAIME BALMES/CEIP EUGENI D´ORSCEIP JAIME BALMES/CEIP EUGENI D´ORS 2 – 3 CEIP AUSIAS MARCH B
Veure INTEGRASPORT MARIANO BENLLIUREINTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE 3 – 1 CFSF JOVENTUT D´ELX B

JORNADA 3

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX BCFSF JOVENTUT D´ELX B 3 – 5 CEIP JAIME BALMES/CEIP EUGENI D´ORS
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 2 – 3 INTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE
Veure CEIP AUSIAS MARCH BCEIP AUSIAS MARCH B 3 – 3 CEIP LEON FELIPE
Veure C NTRA SRA DEL CARMEN AC NTRA SRA DEL CARMEN A 10 – 0 CEIP GINER DE LOS RIOS

JORNADA 4

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX BCFSF JOVENTUT D´ELX B 2 – 5 CEIP RAMON LLULL
Veure INTEGRASPORT MARIANO BENLLIUREINTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE 0 – 10 C NTRA SRA DEL CARMEN A
Veure CEIP GINER DE LOS RIOSCEIP GINER DE LOS RIOS 0 – 3 CEIP AUSIAS MARCH B
Veure CEIP JAIME BALMES/CEIP EUGENI D´ORSCEIP JAIME BALMES/CEIP EUGENI D´ORS 2 – 3 CEIP LEON FELIPE

JORNADA 5

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure C NTRA SRA DEL CARMEN AC NTRA SRA DEL CARMEN A 10 – 0 CFSF JOVENTUT D´ELX B
Veure CEIP AUSIAS MARCH BCEIP AUSIAS MARCH B 5 – 4 INTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 5 – 11 CEIP JAIME BALMES/CEIP EUGENI D´ORS
Veure CEIP LEON FELIPECEIP LEON FELIPE 6 – 1 CEIP GINER DE LOS RIOS

JORNADA 6

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure INTEGRASPORT MARIANO BENLLIUREINTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE 1 – 10 CEIP LEON FELIPE
Veure CEIP RAMON LLULLCEIP RAMON LLULL 1 – 9 C NTRA SRA DEL CARMEN A
Veure CFSF JOVENTUT D´ELX BCFSF JOVENTUT D´ELX B 1 – 6 CEIP AUSIAS MARCH B
Veure CEIP JAIME BALMES/CEIP EUGENI D´ORSCEIP JAIME BALMES/CEIP EUGENI D´ORS 5 – 4 CEIP GINER DE LOS RIOS

JORNADA 7

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure C NTRA SRA DEL CARMEN AC NTRA SRA DEL CARMEN A 10 – 0 CEIP JAIME BALMES/CEIP EUGENI D´ORS
Veure CEIP LEON FELIPECEIP LEON FELIPE 12 – 2 CFSF JOVENTUT D´ELX B
Veure CEIP AUSIAS MARCH BCEIP AUSIAS MARCH B 7 – 2 CEIP RAMON LLULL
Veure CEIP GINER DE LOS RIOSCEIP GINER DE LOS RIOS 3 – 4 INTEGRASPORT MARIANO BENLLIURE
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.