Calendari
Equip 1 Resultat Equip 2
Veure S.A.R. Centro Médico Cesantes S.A.R. Centro Médico Cesantes "A" 26 – 30 EM ABEGONDO F-40
Veure BM LUCUSBM LUCUS 24 – 26 LALIN UPI Informática

Gols

Nom Equip Valor
Veure BRAIS REDONDO REALBRAIS REDONDO REAL BM LUCUS 173
Veure MANUEL VILLALBA FERREIROMANUEL VILLALBA FERREIRO RIBEIRO Rebusca 46 172
Veure UNAI LÓPEZ OTEROUNAI LÓPEZ OTERO BM LUCUS 152
Veure CARLOS FIGUEROA DOMINGUEZCARLOS FIGUEROA DOMINGUEZ Valormiño BM. LAVADORES 148
Veure DIEGO FERNANDEZ MARQUEZDIEGO FERNANDEZ MARQUEZ BM. RIBADOSAR Level Fabrics 142

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure ANDRES GONZALEZ RODRIGUEZANDRES GONZALEZ RODRIGUEZ S.A.R. Centro Médico Cesantes "B" 52
Veure MARCOS AMARELLE NIETOMARCOS AMARELLE NIETO XIRIA Marmolería José Rey 44
Veure XOEL GUIMERANS ALVAREZXOEL GUIMERANS ALVAREZ SEIS DO NADAL-COIA 43
Veure PABLO TEIJEIRA COSTASPABLO TEIJEIRA COSTAS BM CAÑIZA Xestaservi Transrivan 42
Veure LUIS VIDAL NOGUEROLLUIS VIDAL NOGUEROL Valormiño BM. LAVADORES 40

Goals conceded

Nom Equip Valor
Veure PABLO TEIJEIRA COSTASPABLO TEIJEIRA COSTAS BM CAÑIZA Xestaservi Transrivan 42
Veure JESUS RIVERA FERNANDEZJESUS RIVERA FERNANDEZ BM CAÑIZA Xestaservi Transrivan 38
Veure IGNACIO SEIJO OLIVEIRAIGNACIO SEIJO OLIVEIRA COLEGIO LICEO LA PAZ 30
Veure JUAN NICOLAS CASTRO FERNANDEZJUAN NICOLAS CASTRO FERNANDEZ Bm Galipizza VIVEIRO 25

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure PEDRO ALVAREZ FARIÑASPEDRO ALVAREZ FARIÑAS GALICIA SOCIAL Galserco 1
Veure PABLO TEIJEIRA COSTASPABLO TEIJEIRA COSTAS BM CAÑIZA Xestaservi Transrivan 1
Veure ISMAEL LAGO RODRÍGUEZISMAEL LAGO RODRÍGUEZ BM CAÑIZA Xestaservi Transrivan 1
Veure OSCAR GUERRERO GONZALEZOSCAR GUERRERO GONZALEZ BM CAÑIZA Xestaservi Transrivan 1
Veure NICOLÁS LÓPEZ LÓPEZNICOLÁS LÓPEZ LÓPEZ LALÍN Clínica Deza 1

Desqualificació

Nom Equip Valor
Veure RAUL ARAUJO CALRAUL ARAUJO CAL S.A.R. Centro Médico Cesantes "A" 49
Veure BREIXO DOMINGUEZ FERNANDEZBREIXO DOMINGUEZ FERNANDEZ Acanor ATL. NOVÁS 26
Veure LUCAS SÁNCHEZ PAZOLUCAS SÁNCHEZ PAZO BM CULLEREDO construPEREIRO 1
Veure DANIEL BELLO LEMADANIEL BELLO LEMA XIRIA Marmolería José Rey 1
Veure JUAN FRANCISCO PAZOS SEOANEJUAN FRANCISCO PAZOS SEOANE BM CULLEREDO construPEREIRO 1

1ª Exclusió

Nom Equip Valor
Veure ALEX SIO CORRALESALEX SIO CORRALES BM MOAÑA B 82
Veure LOIS PEREZ FILGUEIRASLOIS PEREZ FILGUEIRAS GALICIA SOCIAL Galserco 81
Veure MIGUEL CEPEDA PEREZMIGUEL CEPEDA PEREZ BM. RIBADOSAR.ES 74
Veure MANUEL AÑEL GARCIAMANUEL AÑEL GARCIA GALICIA SOCIAL Galserco 72
Veure ISAIAS MARIÑO FERNANDEZISAIAS MARIÑO FERNANDEZ BM MOAÑA "A" 59

2a Exclusió

Nom Equip Valor
Veure RAUL ARAUJO CALRAUL ARAUJO CAL S.A.R. Centro Médico Cesantes "A" 78
Veure MIGUEL CEPEDA PEREZMIGUEL CEPEDA PEREZ BM. RIBADOSAR.ES 49
Veure MATEO PEREIRA NOYAMATEO PEREIRA NOYA BM. RIBADOSAR Level Fabrics 40
Veure JORGE VEGA PAVONJORGE VEGA PAVON La Farmacia de Abajo BM. PONTEDEUME 38
Veure IKER PAZ COUSOIKER PAZ COUSO BM MOAÑA "A" 3

Desqualificacions amb informe

Nom Equip Valor
Veure BREOGAN VIDAL DEL RIOBREOGAN VIDAL DEL RIO BM MOAÑA "A" 39
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.