Calendari
Equip 1 Resultat Equip 2
Veure BM TUIBM TUI 33 – 25 Bm. BRIGANTIUM
Veure BALONMÁN CULLEREDO ABOGACIA CANOSABALONMÁN CULLEREDO ABOGACIA CANOSA 17 – 19 BM MOAÑA
Veure BM. LUCUSBM. LUCUS 27 – 27 BM. XALLAS
Veure XIRIA Hierros Varela UrbietaXIRIA Hierros Varela Urbieta 30 – 23 BM. CAMARIÑAS
Veure ARTEIXO Maruxía AsesoresARTEIXO Maruxía Asesores

Gols

Nom Equip Valor
Veure CELIA FUENTES RODRÍGUEZCELIA FUENTES RODRÍGUEZ Bm. BRIGANTIUM 193
Veure MARTA CHAVERT ALONSOMARTA CHAVERT ALONSO BM MOAÑA 168
Veure LARA OTERO SUAREZLARA OTERO SUAREZ XIRIA Hierros Varela Urbieta 153
Veure JIMENA GARCÍA GONZÁLEZ-REDONDOJIMENA GARCÍA GONZÁLEZ-REDONDO BM. LUCUS 150
Veure LUCÍA RODRÍGUEZ LÓPEZLUCÍA RODRÍGUEZ LÓPEZ Bm. BRIGANTIUM 143

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure ANHELIZ AMARYS ALEXANDER JUSTINANHELIZ AMARYS ALEXANDER JUSTIN ARTEIXO Maruxía Asesores 57
Veure AIDA LORENZO RODRÍGUEZAIDA LORENZO RODRÍGUEZ BM TUI 35
Veure YANIRA BARCIA ALONSOYANIRA BARCIA ALONSO BM. CAMARIÑAS 26
Veure MARIA PATIÑO VILARMARIA PATIÑO VILAR XIRIA Hierros Varela Urbieta 24
Veure LARA GONZÁLEZ LÓPEZLARA GONZÁLEZ LÓPEZ BM. CAMARIÑAS 23

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure NEREA LOPEZ LIJONEREA LOPEZ LIJO BM. CAMARIÑAS 2
Veure MIGUEL ANGEL MARTINEZ CASTIÑEIRAMIGUEL ANGEL MARTINEZ CASTIÑEIRA BM TUI 1

Joc net

Nom Equip Valor
Veure AIDA LORENZO RODRÍGUEZAIDA LORENZO RODRÍGUEZ BM TUI 20

Desqualificació

Nom Equip Valor
Veure NEREA SANTOS CASTRONEREA SANTOS CASTRO BM. CAMARIÑAS 47
Veure SALMA ELJABRAQUI TEZRAOUISALMA ELJABRAQUI TEZRAOUI BM TUI 1
Veure RAQUEL VILARIÑO ARESRAQUEL VILARIÑO ARES BM. XALLAS 1
Veure MARTA VALDERRABANO CODESALMARTA VALDERRABANO CODESAL ARTEIXO Maruxía Asesores 1
Veure CELIA FUENTES RODRÍGUEZCELIA FUENTES RODRÍGUEZ Bm. BRIGANTIUM 1

1ª Exclusió

Nom Equip Valor
Veure CELIA FUENTES RODRÍGUEZCELIA FUENTES RODRÍGUEZ Bm. BRIGANTIUM 84
Veure EVA MARTÍNEZ GONZÁLEZEVA MARTÍNEZ GONZÁLEZ BALONMÁN CULLEREDO ABOGACIA CANOSA 66
Veure ENMA GAYO MARCOSENMA GAYO MARCOS BM MOAÑA 66
Veure CANDELA PUGA PRESEDOCANDELA PUGA PRESEDO ARTEIXO Maruxía Asesores 66
Veure MARTA GOMEZ AGRAMARTA GOMEZ AGRA XIRIA Hierros Varela Urbieta 64

2a Exclusió

Nom Equip Valor
Veure CARLA VIGO ALONSOCARLA VIGO ALONSO BM. CAMARIÑAS 48
Veure JIMENA GARCÍA GONZÁLEZ-REDONDOJIMENA GARCÍA GONZÁLEZ-REDONDO BM. LUCUS 45
Veure CARLOTA RODRÍGUEZ RAMALLOCARLOTA RODRÍGUEZ RAMALLO BALONMÁN CULLEREDO ABOGACIA CANOSA 43
Veure CANDELA RODRIGUEZ DIAZCANDELA RODRIGUEZ DIAZ BM MOAÑA 40
Veure CELIA FUENTES RODRÍGUEZCELIA FUENTES RODRÍGUEZ Bm. BRIGANTIUM 38

Desqualificacions amb informe

Nom Equip Valor
Veure JOSÉ ANTONIO SEIJAS CASTROJOSÉ ANTONIO SEIJAS CASTRO BM. LUCUS 58
Veure AIDA LORENZO RODRÍGUEZAIDA LORENZO RODRÍGUEZ BM TUI 26
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.