Calendari
Equip 1 Resultat Equip 2
Veure Grupo Salco LUCEROSGrupo Salco LUCEROS 33 – 28 CISNE Mundo de Sepo
Veure BM. PORRIÑOBM. PORRIÑO 30 – 27 BALONMÁN CULLEREDO

Gols

Nom Equip Valor
Veure NUNO LOXO GARCÍANUNO LOXO GARCÍA BALONMÁN CULLEREDO 203
Veure ADRIAN CARRERA BACELOADRIAN CARRERA BACELO BM. PORRIÑO 198
Veure EDUARDO ALONSO GONZÁLEZEDUARDO ALONSO GONZÁLEZ A.D. CARBALLAL "A" 190
Veure CARLOS MENDUIÑA GUTIERREZCARLOS MENDUIÑA GUTIERREZ Grupo Salco LUCEROS 184
Veure ADRIÁN PÉREZ DEL RÍOADRIÁN PÉREZ DEL RÍO OAR CORUÑA 163

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure IKER LATAS BARRAGANSIKER LATAS BARRAGANS CISNE Mundo de Sepo 81
Veure ANXO BARCO GARCIAANXO BARCO GARCIA S.D. TEUCRO Frigoríficos Moldes 80
Veure MARTIN SANTOS BERNALMARTIN SANTOS BERNAL CISNE Mundo de Sepo 57
Veure PABLO ALVAREZ LAGOPABLO ALVAREZ LAGO BM CHAPELA 54
Veure MARCELO GIL FUENTESMARCELO GIL FUENTES BALONMÁN CULLEREDO 49

Goals conceded

Nom Equip Valor
Veure EDUARDO ALONSO GONZÁLEZEDUARDO ALONSO GONZÁLEZ A.D. CARBALLAL "A" 36

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure ADRIÁN PÉREZ DEL RÍOADRIÁN PÉREZ DEL RÍO OAR CORUÑA 42
Veure MARCELO GIL FUENTESMARCELO GIL FUENTES BALONMÁN CULLEREDO 20
Veure ANDRÉ CUÑARRO RODRÍGUEZANDRÉ CUÑARRO RODRÍGUEZ OAR CORUÑA 16
Veure CRISTOVO MATEO CASTRO VÁZQUEZCRISTOVO MATEO CASTRO VÁZQUEZ OAR CORUÑA 9
Veure DAVID TARRIO OUTERIÑODAVID TARRIO OUTERIÑO OAR CORUÑA 8

Desqualificació

Nom Equip Valor
Veure NUNO LOXO GARCÍANUNO LOXO GARCÍA BALONMÁN CULLEREDO 73
Veure JUAN RODRÍGUEZ ALONSOJUAN RODRÍGUEZ ALONSO A.D. CARBALLAL "A" 43
Veure IKER LATAS BARRAGANSIKER LATAS BARRAGANS CISNE Mundo de Sepo 34
Veure NICOLAS DIEZ PASTORIZANICOLAS DIEZ PASTORIZA BM CHAPELA 1

1ª Exclusió

Nom Equip Valor
Veure IKER LATAS BARRAGANSIKER LATAS BARRAGANS CISNE Mundo de Sepo 182
Veure PEDRO FERNANDEZ-COUTO GOICOECHEAPEDRO FERNANDEZ-COUTO GOICOECHEA CISNE Mundo de Sepo 133
Veure MARTIN SANTOS BERNALMARTIN SANTOS BERNAL CISNE Mundo de Sepo 128
Veure JUAN RODRÍGUEZ ALONSOJUAN RODRÍGUEZ ALONSO A.D. CARBALLAL "A" 115
Veure NUNO LOXO GARCÍANUNO LOXO GARCÍA BALONMÁN CULLEREDO 112

2a Exclusió

Nom Equip Valor
Veure ADRIÁN PÉREZ DEL RÍOADRIÁN PÉREZ DEL RÍO OAR CORUÑA 89
Veure MARCELO GIL FUENTESMARCELO GIL FUENTES BALONMÁN CULLEREDO 89
Veure IKER LATAS BARRAGANSIKER LATAS BARRAGANS CISNE Mundo de Sepo 76
Veure NUNO LOXO GARCÍANUNO LOXO GARCÍA BALONMÁN CULLEREDO 55
Veure DAVID PINTOS RIVERADAVID PINTOS RIVERA S.D. TEUCRO Frigoríficos Moldes 45

Desqualificacions amb informe

Nom Equip Valor
Veure BREIXO FENTANES GAGOBREIXO FENTANES GAGO CISNE Mundo de Sepo 49
Veure EFREN OVIAÑO BOTANAEFREN OVIAÑO BOTANA OAR CORUÑA 49
Veure GERARDO ANTONIO VAZQUEZ BENEDETTIGERARDO ANTONIO VAZQUEZ BENEDETTI BUEU ATL. Maco Electricidade 1
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.