Calendari de 2ª DIVISIÓN INFANTIL MASCULINA - 17-18

Jornada 1 (04/11/17 – 05/11/17)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure ARTEIXO BALONMÁN Telepizza ArteixoARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo 22 – 13 BM LUCUS
Veure BM XALLASBM XALLAS 13 – 19 RIBADOSAR
Veure Conservas Boya CAMARIÑASConservas Boya CAMARIÑAS 32 – 19 Marmolería José Rey XIRIA
Veure descansa BM CULLEREDO construPEREIRO

Jornada 2 (11/11/17 – 12/11/17)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure RIBADOSARRIBADOSAR 19 – 15 Conservas Boya CAMARIÑAS
Veure BM CULLEREDO construPEREIROBM CULLEREDO construPEREIRO 17 – 15 BM XALLAS
Veure Marmolería José Rey XIRIAMarmolería José Rey XIRIA 14 – 34 ARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo
Veure BM LUCUSBM LUCUS descansa

Jornada 3 (18/11/17 – 19/11/17)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure ARTEIXO BALONMÁN Telepizza ArteixoARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo 19 – 9 RIBADOSAR
Veure BM LUCUSBM LUCUS 23 – 15 Marmolería José Rey XIRIA
Veure Conservas Boya CAMARIÑASConservas Boya CAMARIÑAS 10 – 13 BM CULLEREDO construPEREIRO
Veure descansa BM XALLAS

Jornada 4 (25/11/17 – 26/11/17)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure RIBADOSARRIBADOSAR 23 – 17 BM LUCUS
Veure BM CULLEREDO construPEREIROBM CULLEREDO construPEREIRO 12 – 13 ARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo
Veure BM XALLASBM XALLAS 12 – 14 Conservas Boya CAMARIÑAS
Veure Marmolería José Rey XIRIAMarmolería José Rey XIRIA descansa

Jornada 5 (02/12/17 – 03/12/17)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure BM LUCUSBM LUCUS 17 – 17 BM CULLEREDO construPEREIRO
Veure ARTEIXO BALONMÁN Telepizza ArteixoARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo 20 – 9 BM XALLAS
Veure Marmolería José Rey XIRIAMarmolería José Rey XIRIA 18 – 24 RIBADOSAR
Veure descansa Conservas Boya CAMARIÑAS

Jornada 6 (16/12/17 – 17/12/17)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure Conservas Boya CAMARIÑASConservas Boya CAMARIÑAS 21 – 25 ARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo
Veure BM XALLASBM XALLAS 13 – 20 BM LUCUS
Veure BM CULLEREDO construPEREIROBM CULLEREDO construPEREIRO 18 – 13 Marmolería José Rey XIRIA
Veure descansa RIBADOSAR

Jornada 7 (13/01/18 – 14/01/18)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure BM LUCUSBM LUCUS 20 – 17 Conservas Boya CAMARIÑAS
Veure Marmolería José Rey XIRIAMarmolería José Rey XIRIA 23 – 22 BM XALLAS
Veure RIBADOSARRIBADOSAR 20 – 31 BM CULLEREDO construPEREIRO
Veure ARTEIXO BALONMÁN Telepizza ArteixoARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo descansa

Jornada 8 (20/01/18 – 21/01/18)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure BM LUCUSBM LUCUS 20 – 22 ARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo
Veure Marmolería José Rey XIRIAMarmolería José Rey XIRIA 23 – 30 Conservas Boya CAMARIÑAS
Veure RIBADOSARRIBADOSAR 33 – 30 BM XALLAS
Veure BM CULLEREDO construPEREIROBM CULLEREDO construPEREIRO descansa

Jornada 9 (27/01/18 – 28/01/18)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure Conservas Boya CAMARIÑASConservas Boya CAMARIÑAS 37 – 23 RIBADOSAR
Veure ARTEIXO BALONMÁN Telepizza ArteixoARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo 26 – 11 Marmolería José Rey XIRIA
Veure BM XALLASBM XALLAS 15 – 15 BM CULLEREDO construPEREIRO
Veure descansa BM LUCUS

Jornada 10 (03/02/18 – 04/02/18)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure Marmolería José Rey XIRIAMarmolería José Rey XIRIA 18 – 19 BM LUCUS
Veure RIBADOSARRIBADOSAR 12 – 26 ARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo
Veure BM CULLEREDO construPEREIROBM CULLEREDO construPEREIRO 21 – 24 Conservas Boya CAMARIÑAS
Veure BM XALLASBM XALLAS descansa

Jornada 11 (10/02/18 – 11/02/18)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure ARTEIXO BALONMÁN Telepizza ArteixoARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo 17 – 21 BM CULLEREDO construPEREIRO
Veure BM LUCUSBM LUCUS 16 – 13 RIBADOSAR
Veure Conservas Boya CAMARIÑASConservas Boya CAMARIÑAS 31 – 23 BM XALLAS
Veure descansa Marmolería José Rey XIRIA

Jornada 12 (17/02/18 – 18/02/18)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure BM XALLASBM XALLAS 17 – 22 ARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo
Veure BM CULLEREDO construPEREIROBM CULLEREDO construPEREIRO 20 – 14 BM LUCUS
Veure RIBADOSARRIBADOSAR 26 – 27 Marmolería José Rey XIRIA
Veure Conservas Boya CAMARIÑASConservas Boya CAMARIÑAS descansa

Jornada 13 (24/02/18 – 25/02/18)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure ARTEIXO BALONMÁN Telepizza ArteixoARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo 24 – 21 Conservas Boya CAMARIÑAS
Veure BM LUCUSBM LUCUS 19 – 19 BM XALLAS
Veure Marmolería José Rey XIRIAMarmolería José Rey XIRIA 16 – 23 BM CULLEREDO construPEREIRO
Veure RIBADOSARRIBADOSAR descansa

Jornada 14 (03/03/18 – 04/03/18)

Equip 1 Resultat Equip 2
Veure BM XALLASBM XALLAS 29 – 29 Marmolería José Rey XIRIA
Veure BM CULLEREDO construPEREIROBM CULLEREDO construPEREIRO 20 – 16 RIBADOSAR
Veure Conservas Boya CAMARIÑASConservas Boya CAMARIÑAS 25 – 23 BM LUCUS
Veure descansa ARTEIXO BALONMÁN Telepizza Arteixo
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.