Calendari
Equip Data Parcials Resultat
Veure COLEGIO BRAINSCOLEGIO BRAINS CDN BOADILLACDN BOADILLA Dis, 04/02/2023 17:30 GMT+1 Colegio Brains Alcobendas Dis, 04/02/2023 17:30 GMT+1 Colegio Brains Alcobendas
Veure AR CONCEPCIÓN C LINEALAR CONCEPCIÓN C LINEAL C.N. CIUDAD DE ALCORCONC.N. CIUDAD DE ALCORCON Dis, 04/02/2023 19:00 GMT+1 C.D.M. Polideportivo Concepción Dis, 04/02/2023 19:00 GMT+1 C.D.M. Polideportivo Concepción
Veure CN CUATRO CAMINOS ACN CUATRO CAMINOS A SIMALGA REAL CANOE NCSIMALGA REAL CANOE NC Dis, 04/02/2023 20:00 GMT+1 Centro de Natación M-86 (MADRID) Dis, 04/02/2023 20:00 GMT+1 Centro de Natación M-86 (MADRID)
Veure CW CIUDAD DE RIVASCW CIUDAD DE RIVAS CN CUATRO CAMINOS BCN CUATRO CAMINOS B Diu, 05/02/2023 16:50 GMT+1 Piscina Parque Sureste (Rivas Vaciamadrid-MADRID) Diu, 05/02/2023 16:50 GMT+1 Piscina Parque Sureste (Rivas Vaciamadrid-MADRID)

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure MIRIAM ROMERO HOLGADOMIRIAM ROMERO HOLGADO C.N. CIUDAD DE ALCORCON 6
Veure Beatriz Saavedra HeresBeatriz Saavedra Heres CW CIUDAD DE RIVAS 3
Veure Beatriz De Mariano Fernández RicoBeatriz De Mariano Fernández Rico COLEGIO BRAINS 2
Veure ARAI CAPELLI LARROSAARAI CAPELLI LARROSA CDN BOADILLA 2
Veure SARA BRICEÑO ORTIZSARA BRICEÑO ORTIZ SIMALGA REAL CANOE NC 2

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure Luz Maria Rivas AntoñanzasLuz Maria Rivas Antoñanzas CW CIUDAD DE RIVAS 7
Veure AMELIA DAVILA OTEROAMELIA DAVILA OTERO AR CONCEPCIÓN C LINEAL 6
Veure CARMEN RAMOS LOPEZCARMEN RAMOS LOPEZ CN CUATRO CAMINOS B 6
Veure RAQUEL FERNÁNDEZ RUIZRAQUEL FERNÁNDEZ RUIZ CDN BOADILLA 6
Veure ANGELA CASADO MARTINANGELA CASADO MARTIN CDN BOADILLA 6

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure PABLO ORTEGA SANCHEZPABLO ORTEGA SANCHEZ C.N. CIUDAD DE ALCORCON 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure CRISTINA FERNANDEZ GAMONALCRISTINA FERNANDEZ GAMONAL SIMALGA REAL CANOE NC 2
Veure MIGUEL ANGEL GONZALEZ SANTAMARTAMIGUEL ANGEL GONZALEZ SANTAMARTA CDN BOADILLA 1
Veure PABLO ORTEGA SANCHEZPABLO ORTEGA SANCHEZ C.N. CIUDAD DE ALCORCON 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure Lucía Alvaro MartínLucía Alvaro Martín CW CIUDAD DE RIVAS 24
Veure MIRIAM ROMERO HOLGADOMIRIAM ROMERO HOLGADO C.N. CIUDAD DE ALCORCON 19
Veure ADRIANA DE LA CRUZ SANZADRIANA DE LA CRUZ SANZ CN CUATRO CAMINOS A 18
Veure NORA DE VICENTE FERNANDEZNORA DE VICENTE FERNANDEZ CDN BOADILLA 16
Veure SARA BRICEÑO ORTIZSARA BRICEÑO ORTIZ SIMALGA REAL CANOE NC 15

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure MARIA  GORRIZ TORRECILLAMARIA GORRIZ TORRECILLA COLEGIO BRAINS 3
Veure Lucia  De Leon HerreroLucia De Leon Herrero COLEGIO BRAINS 2
Veure LUCIA SANCHEZ SANCHEZ-TORILLUCIA SANCHEZ SANCHEZ-TORIL C.N. CIUDAD DE ALCORCON 2
Veure Beatriz Saavedra HeresBeatriz Saavedra Heres CW CIUDAD DE RIVAS 2
Veure Luz Maria Rivas AntoñanzasLuz Maria Rivas Antoñanzas CW CIUDAD DE RIVAS 2

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure MARTA ROA MORANMARTA ROA MORAN CN CUATRO CAMINOS B 2
Veure SOFIA GRAJERASOFIA GRAJERA CN CUATRO CAMINOS B 2
Veure MARTA GUTIERREZ BERNARDINOMARTA GUTIERREZ BERNARDINO CW CIUDAD DE RIVAS 1
Veure RAQUEL FERNÁNDEZ RUIZRAQUEL FERNÁNDEZ RUIZ CDN BOADILLA 1
Veure PAULA GARRETA BALLENILLAPAULA GARRETA BALLENILLA CDN BOADILLA 1
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.