Calendari
Equip Data Parcials Resultat
Veure AR CONCEPCIÓN C LINEALAR CONCEPCIÓN C LINEAL C.D.E. WP LAS ROZASC.D.E. WP LAS ROZAS Dis, 28/01/2023 17:15 GMT+1 C.D.M. Polideportivo Concepción Dis, 28/01/2023 17:15 GMT+1 C.D.M. Polideportivo Concepción
Veure CDN BOADILLACDN BOADILLA SIMALGA REAL CANOE NCSIMALGA REAL CANOE NC Diu, 29/01/2023 15:30 GMT+1 Centro de Natación M-86 (MADRID) Diu, 29/01/2023 15:30 GMT+1 Centro de Natación M-86 (MADRID)
Veure CW CIUDAD DE RIVASCW CIUDAD DE RIVAS C.N. CIUDAD DE ALCORCONC.N. CIUDAD DE ALCORCON Diu, 29/01/2023 18:30 GMT+1 Piscina Parque Sureste (Rivas Vaciamadrid-MADRID) Diu, 29/01/2023 18:30 GMT+1 Piscina Parque Sureste (Rivas Vaciamadrid-MADRID)
Veure CN CUATRO CAMINOSCN CUATRO CAMINOS descansa

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure CARLOTA QUINTANAR SANTAMARIACARLOTA QUINTANAR SANTAMARIA SIMALGA REAL CANOE NC 8
Veure AINHOA GARCÍA HERNÁNDEZAINHOA GARCÍA HERNÁNDEZ CDN BOADILLA 6
Veure CLAUDIA BRAVO MARTINCLAUDIA BRAVO MARTIN CW CIUDAD DE RIVAS 4
Veure RAQUEL BASTIDA GONZALEZRAQUEL BASTIDA GONZALEZ C.N. CIUDAD DE ALCORCON 3
Veure NATALIA ROMERO SALASNATALIA ROMERO SALAS AR CONCEPCIÓN C LINEAL 1

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure SOFIA RAMIREZ SANCHEZSOFIA RAMIREZ SANCHEZ AR CONCEPCIÓN C LINEAL 6
Veure OLIVIA GALLEGO ALONSOOLIVIA GALLEGO ALONSO CDN BOADILLA 6
Veure ISABEL VELAZQUEZ-GAZTELU GARCIAISABEL VELAZQUEZ-GAZTELU GARCIA C.D.E. WP LAS ROZAS 5
Veure DANIELA PAJARES REGALGODANIELA PAJARES REGALGO C.N. CIUDAD DE ALCORCON 5
Veure SOFIA ROA MORANSOFIA ROA MORAN C.D.E. WP LAS ROZAS 5

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure MIGUEL ANGEL GONZALEZ SANTAMARTAMIGUEL ANGEL GONZALEZ SANTAMARTA CDN BOADILLA 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure VICTOR CAMARENA HEREDIAVICTOR CAMARENA HEREDIA CDN BOADILLA 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure ESTÍBALIZ DOMÍNGUEZ LÓPEZESTÍBALIZ DOMÍNGUEZ LÓPEZ CN CUATRO CAMINOS 19
Veure CARLOTA QUINTANAR SANTAMARIACARLOTA QUINTANAR SANTAMARIA SIMALGA REAL CANOE NC 16
Veure CLAUDIA BRAVO MARTINCLAUDIA BRAVO MARTIN CW CIUDAD DE RIVAS 15
Veure NOELIA FUENTES DEL BRIONOELIA FUENTES DEL BRIO CW CIUDAD DE RIVAS 11
Veure CLAUDIA DEL CARMEN COBOCLAUDIA DEL CARMEN COBO CN CUATRO CAMINOS 10

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure ISABEL VELAZQUEZ-GAZTELU GARCIAISABEL VELAZQUEZ-GAZTELU GARCIA C.D.E. WP LAS ROZAS 4
Veure ALEJANDRA MARTINEZ SIERRAALEJANDRA MARTINEZ SIERRA C.D.E. WP LAS ROZAS 3
Veure ANA COLLADO TRAPEROANA COLLADO TRAPERO C.D.E. WP LAS ROZAS 3
Veure ANA GARCIA VENEROANA GARCIA VENERO CN CUATRO CAMINOS 2
Veure ANA CASADO MARTÍNANA CASADO MARTÍN CDN BOADILLA 2

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure ADRIANA PARÍS RODRIGUEZADRIANA PARÍS RODRIGUEZ CN CUATRO CAMINOS 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure ELSA COPA FLORELSA COPA FLOR C.N. CIUDAD DE ALCORCON 4
Veure AINHOA GARCÍA HERNÁNDEZAINHOA GARCÍA HERNÁNDEZ CDN BOADILLA 3
Veure SOFIA RAMIREZ SANCHEZSOFIA RAMIREZ SANCHEZ AR CONCEPCIÓN C LINEAL 2
Veure Beatriz Sanchez EncaboBeatriz Sanchez Encabo CW CIUDAD DE RIVAS 1
Veure LUCÍA FERNÁNDEZ RUIZLUCÍA FERNÁNDEZ RUIZ CDN BOADILLA 1

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure PABLO ORTEGA SANCHEZPABLO ORTEGA SANCHEZ C.N. CIUDAD DE ALCORCON 6
Veure JAVIER ANDRES PELAEZ PIÑEIROJAVIER ANDRES PELAEZ PIÑEIRO CW CIUDAD DE RIVAS 4
Veure JORGE PANCORBO DE LA GUARDIAJORGE PANCORBO DE LA GUARDIA CN CUATRO CAMINOS 4
Veure Mª DEL MAR RODRIGUEZ MANGASMª DEL MAR RODRIGUEZ MANGAS CDN BOADILLA 3
Veure CRISTINA FERNANDEZ GAMONALCRISTINA FERNANDEZ GAMONAL SIMALGA REAL CANOE NC 3
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.