Calendari
Equip Data Parcials Resultat
Veure C.D.E.  WP LAS ROZASC.D.E. WP LAS ROZAS CN POZUELOCN POZUELO Dis, 22/10/2022 16:30 GMT+1 C.N. Madrid Moscardó (MADRID) 91232112435 Dis, 22/10/2022 16:30 GMT+1 C.N. Madrid Moscardó (MADRID)
Veure C.N. CIUDAD DE ALCORCON BC.N. CIUDAD DE ALCORCON B COLEGIO BRAINS BCOLEGIO BRAINS B Dis, 22/10/2022 17:00 GMT+1 Polideportivo Prado Santo Domingo (Alcorcón-MADRID) 6813122221 Dis, 22/10/2022 17:00 GMT+1 Polideportivo Prado Santo Domingo (Alcorcón-MADRID)
Veure CN LA LATINA-IARA BCN LA LATINA-IARA B AR CONCEPCION CL  BAR CONCEPCION CL B Diu, 20/11/2022 13:30 GMT+1 Colegio VILLALKOR 121123212166 Diu, 20/11/2022 13:30 GMT+1 Colegio VILLALKOR

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure JOSE MARIA LLORENTE MARTIAÑEZJOSE MARIA LLORENTE MARTIAÑEZ CW CIUDAD DE RIVAS 10
Veure NICOLAS PRIETO RAMIREZNICOLAS PRIETO RAMIREZ CW CIUDAD DE RIVAS 6
Veure LUCAS MARTIN OLIVIERILUCAS MARTIN OLIVIERI CN CUATRO CAMINOS 6
Veure MIGUEL MARTINEZ GOMEZMIGUEL MARTINEZ GOMEZ CN POZUELO 5
Veure RAFAEL LOUREIRO ALVAREZRAFAEL LOUREIRO ALVAREZ C.D.E. WP LAS ROZAS 3

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure DANIEL CRIVILLEN TORINODANIEL CRIVILLEN TORINO CW CIUDAD DE RIVAS 12
Veure RUBEN RUIZ TRILLORUBEN RUIZ TRILLO VAND´03-TETUÁN 12
Veure JAVIER DE LAS HERAS CALZADAJAVIER DE LAS HERAS CALZADA COLEGIO BRAINS B 11
Veure OSCAR GORDO SORETOSCAR GORDO SORET CN LA LATINA-IARA B 10
Veure RICARDO SORDO SANTAOLALLARICARDO SORDO SANTAOLALLA CN CUATRO CAMINOS 9

Expulsions i penal

Nom Equip Valor
Veure JOSE LUIS SANCHEZ BARRIUSOJOSE LUIS SANCHEZ BARRIUSO CW CIUDAD DE RIVAS 1

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure ENRIQUE ORTEGA VILLARROELENRIQUE ORTEGA VILLARROEL CN CUATRO CAMINOS 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure ADRIAN DIAZ ESTEBANADRIAN DIAZ ESTEBAN CN CUATRO CAMINOS 2
Veure ANTONIO LEAL ANDREUANTONIO LEAL ANDREU CN POZUELO 1
Veure LORENZO BALLESTEROS GARCIALORENZO BALLESTEROS GARCIA AR CONCEPCION CL B 1
Veure ALBERTO ORTEGA VILLARROELALBERTO ORTEGA VILLARROEL C.D.E. WP LAS ROZAS 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure JOSE MARIA LLORENTE MARTIAÑEZJOSE MARIA LLORENTE MARTIAÑEZ CW CIUDAD DE RIVAS 22
Veure GORKA LOPEZ GUERREROGORKA LOPEZ GUERRERO GEODESIC REAL CANOE NC B 19
Veure NICOLAS PRIETO RAMIREZNICOLAS PRIETO RAMIREZ CW CIUDAD DE RIVAS 17
Veure ALVARO LOPEZ ORTIZALVARO LOPEZ ORTIZ AR CONCEPCION CL B 14
Veure EMILIO BAUTISTA ARMIÑANAEMILIO BAUTISTA ARMIÑANA GEODESIC REAL CANOE NC B 13

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure PABLO BARRAL CEPEDAPABLO BARRAL CEPEDA CN MADRID MOSCARDÓ 4
Veure ALVARO FERNANDEZ JIMENEZALVARO FERNANDEZ JIMENEZ CW CIUDAD DE RIVAS 4
Veure JOSE ALBERTO MORALES TORRESJOSE ALBERTO MORALES TORRES VAND´03-TETUÁN 3
Veure ALEJANDRO SANCHEZ CASTROALEJANDRO SANCHEZ CASTRO CN LA LATINA-IARA B 3
Veure ALVARO DE ANDRES GONZALEZALVARO DE ANDRES GONZALEZ CW CIUDAD DE RIVAS 3

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure FRANCISCO ESPINOSA DE LOS MONTEROS F.FRANCISCO ESPINOSA DE LOS MONTEROS F. CN POZUELO 2
Veure JOSE RAMON TORRES CAROUJOSE RAMON TORRES CAROU COLEGIO BRAINS B 1
Veure IGNACIO PITALUA VICENTEIGNACIO PITALUA VICENTE CN POZUELO 1
Veure MARCOS DE LAS HERAS RONCEROMARCOS DE LAS HERAS RONCERO VAND´03-TETUÁN 1
Veure RUBEN RUIZ TRILLORUBEN RUIZ TRILLO VAND´03-TETUÁN 1

Expulsions definitives, amb substitució no disciplinària

Nom Equip Valor
Veure JAVIER SANCHEZ-TORIL MONTEROJAVIER SANCHEZ-TORIL MONTERO COLEGIO BRAINS B 1
Veure GUILLERMO ALEJANDRO PELAZ DELGADOGUILLERMO ALEJANDRO PELAZ DELGADO CN POZUELO 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure FRANCISCO ARÉVALO BARRIOSFRANCISCO ARÉVALO BARRIOS CN POZUELO 2
Veure SERGIO GARCIA HERRANZSERGIO GARCIA HERRANZ VAND´03-TETUÁN 2
Veure MATEO BLANCO SANCHEZMATEO BLANCO SANCHEZ GEODESIC REAL CANOE NC B 2
Veure JUAN SIERRA MORENOJUAN SIERRA MORENO CN LA LATINA-IARA B 2
Veure ALEJANDRO CADENAS MARTINEZALEJANDRO CADENAS MARTINEZ C.N. CIUDAD DE ALCORCON B 2

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure ALVARO HERRERA FERNANDEZALVARO HERRERA FERNANDEZ COLEGIO BRAINS B 10
Veure SAMUEL DE MORAIS TRAJTENGERTZSAMUEL DE MORAIS TRAJTENGERTZ CW CIUDAD DE RIVAS 8
Veure LOANY PEÑA LINARESLOANY PEÑA LINARES CN LA LATINA-IARA B 7
Veure LORENZO BALLESTEROS GARCIALORENZO BALLESTEROS GARCIA AR CONCEPCION CL B 6
Veure CARLOS M. DE LA TORRE MARTIN-MAESTROCARLOS M. DE LA TORRE MARTIN-MAESTRO C ENCINAS BOADILLA B 5

Altres

Nom Equip Valor
Veure ANTONIO LEAL ANDREUANTONIO LEAL ANDREU CN POZUELO 2
Veure SERGIO GARCIA HERRANZSERGIO GARCIA HERRANZ VAND´03-TETUÁN 2
Veure JORGE OJEMBARRENA MARTINEZJORGE OJEMBARRENA MARTINEZ VAND´03-TETUÁN 1
Veure CARLOS LOPEZ CAMPOSCARLOS LOPEZ CAMPOS C.D.E. WP LAS ROZAS 1
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.