Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure CN CUATRO CAMINOS BCN CUATRO CAMINOS B CN LA LATINA-IARA BCN LA LATINA-IARA B Dis, 16/10/2021 16:00 GMT+1 C.N. Madrid Moscardó (MADRID) 101122313325 Dis, 16/10/2021 16:00 GMT+1 C.N. Madrid Moscardó (MADRID)
Veure COLEGIO BRAINS BCOLEGIO BRAINS B CN CIUDAD ALCORCÓNCN CIUDAD ALCORCÓN Dis, 16/10/2021 18:45 GMT+1 Colegio Brains Alcobendas 22515170706 Dis, 16/10/2021 18:45 GMT+1 Colegio Brains Alcobendas
Veure WP CIUDAD DE RIVASWP CIUDAD DE RIVAS VAND´03-TETUÁN AVAND´03-TETUÁN A Diu, 17/10/2021 18:45 GMT+1 Piscina Parque Sureste (Rivas Vaciamadrid-MADRID) 7451001310 Diu, 17/10/2021 18:45 GMT+1 Piscina Parque Sureste (Rivas Vaciamadrid-MADRID)

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure JOSE MARIA LLORENTE MARTIAÑEZJOSE MARIA LLORENTE MARTIAÑEZ WP CIUDAD DE RIVAS 13
Veure ALBERTO FERNANDEZ PEREZALBERTO FERNANDEZ PEREZ CN CIUDAD ALCORCÓN 10
Veure DAVID CID VILADAVID CID VILA GEODESIC REAL CANOE NC B 10
Veure MIGUEL MARTINEZ GOMEZMIGUEL MARTINEZ GOMEZ CN POZUELO 8
Veure LUCAS ADÁN DE LARALUCAS ADÁN DE LARA COLEGIO BRAINS B 7

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure RUBEN RUIZ TRILLORUBEN RUIZ TRILLO VAND´03-TETUÁN A 25
Veure PABLO FERNANDEZ GONZALEZPABLO FERNANDEZ GONZALEZ CN CUATRO CAMINOS B 24
Veure JUAN SIERRA MORENOJUAN SIERRA MORENO CN LA LATINA-IARA B 20
Veure ALONSO PEREZ JIMENEZALONSO PEREZ JIMENEZ VAND´03-TETUÁN A 19
Veure JAVIER MAZARIEGOS LOPEZJAVIER MAZARIEGOS LOPEZ CN MADRID MOSCARDÓ 18

Expulsions i penal

Nom Equip Valor
Veure LUIS DEL MOLINO GUTIERREZLUIS DEL MOLINO GUTIERREZ CN LA LATINA-IARA B 1

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure DAVID ALCÓN GARCÍADAVID ALCÓN GARCÍA COLEGIO BRAINS B 1
Veure ANDRES FERNANDEZ JUANANDRES FERNANDEZ JUAN CN CUATRO CAMINOS B 1
Veure MANUEL GAMO MONTALVANMANUEL GAMO MONTALVAN CN MADRID MOSCARDÓ 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure SERGIO FERNANDEZ MIRANDASERGIO FERNANDEZ MIRANDA COLEGIO BRAINS B 2
Veure DAVID ALCÓN GARCÍADAVID ALCÓN GARCÍA COLEGIO BRAINS B 2
Veure JOAN MANUEL RIERA DIAZJOAN MANUEL RIERA DIAZ CN MADRID MOSCARDÓ 2
Veure JUAN CARLOS GARCIA RODRIGUEZJUAN CARLOS GARCIA RODRIGUEZ CN CIUDAD ALCORCÓN 1
Veure EDUARDO HERNANDEZ HERNANDEZEDUARDO HERNANDEZ HERNANDEZ CN CUATRO CAMINOS A 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure LUCAS MARTIN OLIVIERILUCAS MARTIN OLIVIERI CN CUATRO CAMINOS A 44
Veure ANTONIO LEAL ANDREUANTONIO LEAL ANDREU CN POZUELO 41
Veure SERGIO GARCIA HERRANZSERGIO GARCIA HERRANZ VAND´03-TETUÁN A 39
Veure ALEJANDRO HARVEY MARTINALEJANDRO HARVEY MARTIN COLEGIO BRAINS B 39
Veure NICOLAS GARCIA FABANICOLAS GARCIA FABA CN MADRID MOSCARDÓ 38

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure RUBEN RUIZ TRILLORUBEN RUIZ TRILLO VAND´03-TETUÁN A 5
Veure JUAN JOSE LOSADA CAÑETEJUAN JOSE LOSADA CAÑETE CN POZUELO 5
Veure ANGEL GRANDA PEREZANGEL GRANDA PEREZ CN CUATRO CAMINOS A 5
Veure GABRIEL GUNDIAN LOPEZGABRIEL GUNDIAN LOPEZ CN MADRID MOSCARDÓ 4
Veure CARLOS LOPEZ CAMPOSCARLOS LOPEZ CAMPOS CN CUATRO CAMINOS B 4

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure FRANCISCO ESPINOSA DE LOS MONTEROS F.FRANCISCO ESPINOSA DE LOS MONTEROS F. CN POZUELO 3
Veure SIMON ZAPATEL GOMEZSIMON ZAPATEL GOMEZ VAND´03-TETUÁN A 3
Veure DIEGO GARCIA MUÑOZDIEGO GARCIA MUÑOZ CN MADRID MOSCARDÓ 2
Veure IVAN VALENCIANO ARELLANOIVAN VALENCIANO ARELLANO CN LA LATINA-IARA B 1
Veure RODRIGO DIEGUEZ ONIEVARODRIGO DIEGUEZ ONIEVA CN LA LATINA-IARA B 1

Expulsions definitives per brutalitat, amb substitució als 4 minuts

Nom Equip Valor
Veure ALBERTO TAPIA BAÑOBREALBERTO TAPIA BAÑOBRE GEODESIC REAL CANOE NC B 1

Expulsions definitives, amb substitució no disciplinària

Nom Equip Valor
Veure DAVID HERVAS RODRIGUEZDAVID HERVAS RODRIGUEZ GEODESIC REAL CANOE NC B 1
Veure NICOLA ALEXANDER IGLIONICOLA ALEXANDER IGLIO CN CUATRO CAMINOS B 1
Veure ANDRES FERNANDEZ JUANANDRES FERNANDEZ JUAN CN CUATRO CAMINOS B 1
Veure MANUEL BRIHUEGA FADRIQUEMANUEL BRIHUEGA FADRIQUE VAND 03 -- TETUAN B 1
Veure ALVARO SUAREZ MARTINEZALVARO SUAREZ MARTINEZ CN MADRID MOSCARDÓ 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure MANUEL MERLOS MORENOMANUEL MERLOS MORENO VAND 03 -- TETUAN B 4
Veure MARCOS YUSTE GARCIAMARCOS YUSTE GARCIA CN POZUELO 4
Veure RODRIGO BENAVIDES CABREJORODRIGO BENAVIDES CABREJO VAND 03 -- TETUAN B 3
Veure CARLOS LOPEZ CAMPOSCARLOS LOPEZ CAMPOS CN CUATRO CAMINOS B 3
Veure MARIO SANCHEZ-GIL DE PABLOSMARIO SANCHEZ-GIL DE PABLOS CN TRES CANTOS B 3

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure SAMUEL DE MORAIS TRAJTENGERTZSAMUEL DE MORAIS TRAJTENGERTZ WP CIUDAD DE RIVAS 17
Veure JUAN CARLOS GARCIA RODRIGUEZJUAN CARLOS GARCIA RODRIGUEZ CN CIUDAD ALCORCÓN 16
Veure JORGE OJEMBARRENA MARTINEZJORGE OJEMBARRENA MARTINEZ VAND´03-TETUÁN A 16
Veure EDUARDO HERNANDEZ HERNANDEZEDUARDO HERNANDEZ HERNANDEZ CN CUATRO CAMINOS A 15
Veure JUAN MANUEL MARTIN PAEZJUAN MANUEL MARTIN PAEZ CN TRES CANTOS B 14

Altres

Nom Equip Valor
Veure ALBERTO JIMENEZ PINILLAALBERTO JIMENEZ PINILLA GEODESIC REAL CANOE NC B 10
Veure GUILLERMO ALEJANDRO PELAZ DELGADOGUILLERMO ALEJANDRO PELAZ DELGADO CN POZUELO 7
Veure DANIEL TEBAR RODRIGODANIEL TEBAR RODRIGO GEODESIC REAL CANOE NC B 6
Veure JORGE OJEMBARRENA MARTINEZJORGE OJEMBARRENA MARTINEZ VAND 03 -- TETUAN B 4
Veure SERGIO GARCIA HERRANZSERGIO GARCIA HERRANZ VAND´03-TETUÁN A 4
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.