Calendari de VIII LIGA LOCAL DE TENIS MARBELLA 20-21 2º DIVISION

Jornada 1 (16/11/20 – 22/11/20)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO 206262
Veure ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI 206375
Veure ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO 206161
Veure ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ 21266262
Veure ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI 026706
Veure FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ 020606
Veure OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA 020606
Veure PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO 206376
Veure  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL 12267616

Jornada 2 (23/11/20 – 29/11/20)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS
Veure ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON 206160
Veure DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES 206363
Veure FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste 12760646
Veure JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA 206060
Veure JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO 206060
Veure JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO 024626
Veure MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA 021616
Veure MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA 21367675

Jornada 3 (30/11/20 – 06/12/20)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ
Veure ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO 206263
Veure ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON 206160
Veure ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI 024636
Veure FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA 020606
Veure JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI 020646
Veure MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ 206262
Veure PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO 206262
Veure  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO 206060

Jornada 4 (07/12/20 – 13/12/20)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO
Veure OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS
Veure ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA 206060
Veure ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO 12633667
Veure DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO 206262
Veure FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA 12366436
Veure JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL 020606
Veure JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste 026726
Veure MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES 12622626

Jornada 5 (14/12/20 – 20/12/20)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON
Veure JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI
Veure ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI 12754626
Veure ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO 021646
Veure FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO 022636
Veure FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA 020606
Veure JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ 021646
Veure MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA 206163
Veure  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO 206162

Jornada 6 (21/12/20 – 27/12/20)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA
Veure MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI
Veure OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO
Veure ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL 020606
Veure ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste 022657
Veure ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA 206060
Veure JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ 207676
Veure MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO 020606
Veure PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES 21166176

Jornada 7 (28/12/20 – 03/01/21)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ
Veure JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO
Veure ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA 206060
Veure DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI 206362
Veure FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO 206060
Veure JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA 12366436
Veure JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON 206060
Veure MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA 21366362
Veure  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS 206163

Jornada 8 (04/01/21 – 10/01/21)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI
Veure ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO 021636
Veure ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste 206262
Veure ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ 020606
Veure ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL 023636
Veure FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO 020606
Veure JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA 024646
Veure MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ 023646
Veure PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO 206260

Jornada 9 (11/01/21 – 17/01/21)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON
Veure ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI 206162
Veure DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO 206162
Veure FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS 201621
Veure JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste 021646
Veure JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA 023606
Veure JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA 206060
Veure JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO 207562
Veure MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES 206261

Jornada 10 (18/01/21 – 24/01/21)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA
Veure ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO
Veure OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI
Veure ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ 12642636
Veure ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA 21366163
Veure FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI 020606
Veure JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL 00
Veure PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ 206261
Veure  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO 206375

Jornada 11 (25/01/21 – 31/01/21)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON
Veure JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES
Veure MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO
Veure ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA 020606
Veure DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste 206161
Veure FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO 206164
Veure JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL 022657
Veure JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS 207563
Veure MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA 206060

Jornada 12 (01/02/21 – 07/02/21)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO
Veure JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO
Veure PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON
Veure ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA 026767
Veure ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA 21676360
Veure FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI 020606
Veure JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ 026726
Veure MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI 21633660
Veure  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ 206264

Jornada 13 (08/02/21 – 14/02/21)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO
Veure ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES 020606
Veure ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS 206163
Veure DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ 206462
Veure JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO 020606
Veure JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO 206464
Veure MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL 020606
Veure MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste 020606
Veure OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA 206060

Jornada 14 (15/02/21 – 21/02/21)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA
Veure DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO
Veure JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO
Veure ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA 022626
Veure FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ 206060
Veure FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO 020606
Veure JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA 024636
Veure MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI 206062
Veure  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON 206060

Jornada 15 (22/02/21 – 28/02/21)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES
Veure MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO
Veure MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ
Veure ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA 206060
Veure ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO 020606
Veure ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO 206164
Veure JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI 021657
Veure OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL 020606
Veure PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste 025757

Jornada 16 (01/03/21 – 07/03/21)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA
Veure FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON
Veure JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS
Veure JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI
Veure DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO 206363
Veure JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA 025716
Veure MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA 12066246
Veure MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO 206062
Veure  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA 206060

Jornada 17 (08/03/21 – 14/03/21)

Participant Vídeo Data Parcials Resultat
Veure ALBERTO ESTEBANEZ SANCHOALBERTO ESTEBANEZ SANCHO MANUEL FERREIRA PEREZMANUEL FERREIRA PEREZ
Veure ALVARO MOLERO TORRESALVARO MOLERO TORRES JOSE GONZALEZ SERRANOJOSE GONZALEZ SERRANO
Veure ANTONIO FIGUEREDO LIMAANTONIO FIGUEREDO LIMA DIEGO FERNANDO CORPACIDIEGO FERNANDO CORPACI
Veure OSCAR AVILA MALAGONOSCAR AVILA MALAGON JOSE LUIS GARCIA ZARZOSOJOSE LUIS GARCIA ZARZOSO
Veure ALBERTO BENITEZ ORTEGAALBERTO BENITEZ ORTEGA  Valdemaras Paukste Valdemaras Paukste 020606
Veure ANTONIO GALLARDO MERINASANTONIO GALLARDO MERINAS JOSE MARIA CAMARERO GONZALOJOSE MARIA CAMARERO GONZALO 21630676
Veure FRANCISCO QUINTERO HEREDIAFRANCISCO QUINTERO HEREDIA MOISES BEJARANO CARACUELMOISES BEJARANO CARACUEL 020606
Veure MARCELO BIASELLA LORENTIMARCELO BIASELLA LORENTI JUAN LUIS GUERRERO GARCIAJUAN LUIS GUERRERO GARCIA 023646
Veure PEPE GAGO MORATOPEPE GAGO MORATO FRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZFRANCISCO MANUEL MORENO LOPEZ 022667
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.